KURUMSAL

Başkanın Mesajı

Yasin Işık Gayrimenkul İnşaat olarak 1992 yılından bu yana hem bugün hem de gelecek için tasarlanmış yüksek kaliteli yaşam alanları inşa ediyoruz. Bugün olduğu gibi yarınlarda da örnek gösterilecek projelere imza atmaktan gurur duyuyoruz. Amacımız; topluma hizmet ederken, ülkemizde sağlıklı, huzur ve güven içinde yaşanabilecek alanlar inşa etmek. Kendimizi sadece inşa ettiğimiz alanlarda yaşayan insanlara değil, tüm ülkemize karşı sorumlu hissediyoruz. Çünkü biz aynı zamanda ülkemizin geleceğini emanet alacak çocuklarımızın sıcacık yuvalarını inşa ediyoruz.  

İnsanlara karşı her zaman azami ölçüde duyarlı olurken çevre katliamına karşı çıkıyoruz. İnsanlığın yaşam kalitesini yükseltirken bunun karşılığında almış olduğumuz ödül ve kalite belgelerimiz ise Yasin Işık Gayrimenkul ve İnşaat olarak bizleri daha güzelini, daha kalitelisini ve daha mükemmelini yapmaya teşvik ediyor. Temelde insan ve doğaya saygı duyarken, insanlığın doğa ile bağını koparmadan dün olduğu gibi; bugün de modern, estetik, örnek mimari özelliklere ve teknolojik yeniliklere sahip lüks konutlar üretmede sektörümüzde örnek olmaya devam edeceğiz.  

1992 yılında Adana’da Işık İnşaat Ltd. Şti. adı ile aile şirketi olarak kurulan şirketimiz, 2005 yılından itibaren Yasin Işık Gayrimenkul ve İnşaat olarak faaliyetine devam ederken son 20 yılda çok büyük projeleri hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bugün Türk inşaat sektörünün en köklü ve en güvenilir şirketlerinden biri olarak gösterilmekten büyük onur ve gurur duyuyoruz.  

Adana’da 50’yi aşkın inşaat projemizi tamamlarken bir marka olduk ve Adana’da edinmiş olduğumuz bilgi, birikim, tecrübe ve profesyonelliğimizi İstanbul’da deniz ve ada manzaralı inşaat projeleri üreterek taçlandırmayı başardık. Artık Yasin Işık Gayrimenkul ve İnşaat, çeyrek asırlık deneyimi ve tecrübesi ile Türkiye’nin geleceği için yaşanabilir alanlar inşa etmeye devam edecek.