KURUMSAL

KURUMSAL

1992 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Işık İnşaat Ltd. Şti. 30 yıldır inşaat alanında faaliyet göstermeye devam etmektedir.Adana’da son 20 yılda çeşitli projeler inşa etmiş olan Yasin Işık Gayrimenkul inşaat 2004 yılında yeni bir ortaklık yapısı ile Platin inşaat adıyla Yüzevler’de seçkin bir proje olan ‘Yüzevler Platin’ ve Çukurova Belediyesinin en iyi bahçe ödülüyle kalitesini tescillediği ‘Toros Platinkent’ projelerini hayata geçirmiştir. Sektördeki güvenirliği ile tanınan firma,2006 yılında ‘Tmt Grup’ adlı ortaklığıyla Kuzey Adana’nın en prestijli bölgelerinden olan Süleyman Demirel Bulvarında yer alan eşsiz göl manzaralı ‘Gölvadi Evleri’ projesini tamamlamıştır.

Yasin Işık Gayrimenkul İnşaat 2010 yılında başladığı Birikim Villaları projesiyle Adana’nın en seçkin projelerinden birine daha imza atmış, şehrin karmaşasından uzak, bir o kadarda şehrin yanı başında bulunan Birikim Villalarını kısa bir sürede tamamlamış olup değerli sahiplerine teslim etmiştir.Bir diğer projesi olan Birikim Elegance projesini de siz değerli müşterilerine sunmanın mutluluğunu yaşamıştır.

Diğer taraftan Yasin Işık Gayrimenkul İnşaat; Süleyman Demirel bulvarı üzerinde 9 katlı, 18 dairelik Eşsiz göl manzaralı projesini ve M.Sığmaz Mahallesinde 12 Katlı 24 dairelik bir projesini yine Adanamıza kazandırmanın gururunu yaşamaktadır.

Adana da yaptığı işlerle marka olan Yasin Işık Gayrimenkul İnşaat çeyrek asırlık deneyimiyle İstanbul Kartalda Marmara Kule projesinin inşasını bitirmiştir. Gizer - Işık yapı adı altında faaliyet gösteren firma Ada ve deniz manzaralı tek bloktan oluşacak 246 dairelik home ofis yapımını tamamlamış ve kullanıma sunmuştur. Firma kendi bünyesinde birçok projeyi tamamlamış olup yeni projelerle inşaat sektöründe öncülük yapmaya devam etmektedir.